barikan
15 شهریور 1401 - 10:18

سردار سلامی: تصمیمات ایران بر انتخابات آمریکا تاثیرگذار است

مشهد- ایرنا- فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز تصمیمات سیاسی در ایران اسلامی، نقشی تعیین کننده در انتخابات آمریکا دارد و سرنوشت کاخ سفید از حسینیه امام خمینی (ره) تاثیر می‌پذیرد.

به گزارش ایرنا، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی روز سه شنبه در همایش اساتید بسیجی دانشگاه های کشور در مشهد افزود: امروز آمریکا نمی تواند هر نقشه ای که دارد را در منطقه پیاده نماید و به یقین نقشه هایش شکست می‌خورد.

وی ادامه داد: ما در بسیاری از فناوری ها در رتبه نخست هستیم و حتی برخی ابرقدرت ها خریدار تسلیحات ما شده و پیشنهاد همکاری مشترک می‌دهند و در زمینه پدافند هوایی، قدرتهای برتر جهان را پشت‌ سر گذاشته‌ایم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه فصل پدرخواندگی نظام های بیگانه در سرزمین ما به پایان رسیده است، افزود: همه اینها بدان دلیل است که ما چشم به بیگانگان نداریم و برداشتن اتکا از بیگانگان، موجب قوت و قدرت می‌شود.

وی گفت: امروز ساختن سامانه های مدرن، به اندازه ساخت دوچرخه برای ما آسان است و ما خود فناوری‌های مدرن را تولید کرده و به کار می‌گیریم و چون قدرتمند هستیم، نگران جنگی هم نیستیم.

سرلشکر سلامی بیان کرد: منطق انقلاب اسلامی قدرت برای برقراری عدالت است و اینکه در جهان، صدای مستضعفان و مظلومان بلند باشد. پیمان ما با متحدانمان اعتقادی است و پای آن هم می‌مانیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر تحریم را بردارند چندان خوشحال نمی شویم و اگر هم ادامه دهند، ناراحت نمی شویم، زیرا چشم به حمایت بیگانگان نداریم.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه دشمن ذره‌ای رحم ندارد، افزود: دشمن تاکنون هر اقدامی که توانسته علیه ما اعمال کرده است. اگر قدرتمند نبودیم، آنها حمله می‌کردند اما چون قدرتمند شده ایم از مواجهه با ما فراری هستند و این قدرت ما روزانه تصاعدی و فزاینده است.

وی افزود: مشکلاتی که تحریم‌ها ایجاد کرده است، کمتر از ۱۰ درصد است و اگر درست عمل کنیم آنقدر استعداد و ظرفیت و امکانات داریم که می توانیم با تکیه بر اعتقاد و مکتب و رهنمودهای رهبری از همه مشکلات عبور کنیم.

ادامه دارد...

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 715801