barikan
11 مرداد 1401 - 14:37

خرازی: فروپاشی رژیم صهیونیستی امری حتمی است

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: رژیم صهیونیستی یک رژیم آپارتاید است و سیر طبیعی رژیم‌های آپارتاید فروپاشی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سیدکمال خرازی امروز (سه شنبه) در ملاقات «زیاد نخاله»، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی که در محل شورای راهبردی روابط خارجی برگزار شد تصریح کرد: رژیم صهیونیستی یک رژیم آپارتاید است و اینکه سازمان ملل آن رژیم را آپارتاید خوانده است، از نظر بین‌المللی اهمیت فراوانی دارد. قانون طبیعت این است که سرنوشت رژیم‌های آپارتاید به فروپاشی بینجامد.

خبرگزاری مهروی حمایت از مقاومت اسلامی در فلسطین را بخشی از راهبرد کلان جمهوری اسلامی ایران خواند و افزود: امروز رژیم صهیونیستی در محاصره مقاومت است و اگر خودتان را جای صهیونیست‌ها قرار دهید، متوجه می‌شوید که چقدر نگران بقای خود هستند.

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با تاکید بر افزایش روز افزون قدرت جمهوری اسلامی ایران و جریان مقاومت در منطقه، گفت: آنچه امروز تحت عنوان عادی‌سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی شنیده می‌شود، صرفاً علنی شدن روابط غیرعلنی آن کشورها با رژیم صهیونیستی است. آن کشورها در گذشته نیز حمایتی عملی از فلسطین نکردند، بلکه زمینه‌ساز سازش با اسرائیل بودند.

خرازی با بیان اینکه سفر اخیر، رئیس جمهور آمریکا به منطقه جز شکست دستاورد دیگری نداشت و با اشاره به تحرکات و تلاش‌های رژیم صهیونیستی برای بهره‌برداری تبلیغاتی از این سفر: تاکید کرد این وضعیت به خوبی نشان می‌دهد که رژیم صهیونیستی با چه مشکلاتی در درون خود مواجه است.

در این ملاقات، زیاد نخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی نیز با تبیین شرایط میدانی و وضعیت امیدوارکننده نیروهای مقاومت فلسطینی، از حمایت‌های بی‌دریغ جمهوری اسلامی ایران از مقاومت و آرمان فلسطین قدردانی و ابراز اطمینان کرد به یاری خدا، نیروهای مقاومت در سراسر منطقه پیروزی نهایی را در برابر رژیم صهیونیستی رقم خواهند زد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 519629